Ajansımız ve Munzur Üniversitesi İşbirliğinde 4. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı Etkinliğine Ait İşbirliği Protokolü İmzalandı
Fırat Kalkınma Ajansı ve Munzur Üniversitesi işbirliğinde 2017 yılı içerisinde Üniversite bünyesinde organize edilecek olan 4. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı etkinliğine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı. Aynı zamanda Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi olan Valimiz Osman KAYMAK ve Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İPEK arasında imzalanan protokol imza törenine ayrıca Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut ÖZTOP, Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Şafak TAYŞI ve Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç Dr. Ekrem AKBULUT katılım sağladı.

Valimiz Osman KAYMAK imza töreni sonrası yapmış olduğu değerlendirmelerde şunları ifade etti;

“Düzenleyeceğimiz konferans ile uluslararası düzeyde akademisyenlerin, politika yapıcıların ve uygulayıcıların Tunceli ilimizde bir araya getirilmesini planlıyoruz. Konferansın amacı Bölgesel Kalkınma alanında çalışmalarda bulunan bilim adamlarını, uygulamacıları ve üniversiteler dışındaki araştırmacıları buluşturarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilmelerine zemin hazırlamaktır. Konferans sonunda yayınlanacak bildiriler kitabı ile Bölgesel Kalkınma konusunda literatüre önemli bir katkı sağlanacak ve aynı zamanda bu konuda karar alıcılara yol gösterici bir eser ortaya konulmuş olacaktır. Konferansın ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum”  
İçerik GörselleriCopyright © 2016 www.fka.gov.tr Tüm Hakları Saklıdır