Malatya Ticaret Borsası İhale İlanı
Malatya Ticaret Borsası, “2017 yılı Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı” kapsamında sağlanan mali destek ile Malatyada Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk Projesi (TRB1/2017CMDP/002) için bir yapım işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
 
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası, teknik şartnameler ve projeleri içeren CD, Malatya Ticaret Borsası, İsmetiye Mahallesi. Buhara Caddesi. Yeni Mektep Sokak No: 181/ A Battalgazi / MALATYA adresinden 1.000 TL bedel karşılığında temin edilecektir. İhale dosyası bilgilendirme amaçlı olarak www.malatyatb.org.tr ve www.fka.gov.tr internet adreslerinden incelenebilir. Fakat ihaleye girecek firmaların ihale dosyası bedelini ilgili hesaba yatırdıklarına dair dekont ile başvurup ihale dosyasını satın almaları gerekmektedir.
 
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 28.08.2019 - 14:00
 
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.malatyatb.org.tr ve www.fka.gov.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.
 
Teklifler, 28.08.2019 tarihinde, saat 15:00’da Malatya Ticaret Borsası, İsmetiye Mahallesi. Buhara Caddesi. Yeni Mektep Sokak No: 181/ A Battalgazi / MALATYA adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
Malatya Ticaret Borsasi Ihale IlaniCopyright © 2016 www.fka.gov.tr Tüm Hakları Saklıdır