TRAPEZ İhale İlanı

Mal alımları  için ihale ilanı

TRAPEZ Yalıtım İnş. Müh. Elk. Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., Fırat Kalkınma Ajansı “2013 yılı İhracat ve Yenilikçilik Mali Destek Programı” kapsamında sağlanan mali destek ile ELAZIĞ Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım 23. Yol adresinde  ENERJİ VERİMLİLIĞİ İÇİN ISI YALITIMINDA AR-GE LABORATUVARI ve ENJEKSİYONLA, KATMADEĞERLI ÜRÜN ÜRETEREK İHRACATI GELİŞTİRME projesi kapsamında; Tam otomatik Enjeksiyon Makinesi, Board Kalıbı, Dinlendirme/Kürlenme Siloları, Paketleme Makinesi, Kompresör ile AR-GE  laboratuvarı için Basma Dayanım Cihazı, Isı İletkenlik Cihazı, Yangın Test cihazı  için mal alımı ihalesini 6 lot olarak sonuçlandırmayı planlamaktadır.
 
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası  ELAZIĞ Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım 23. Yol  ELAZIĞ adresinden veya www.fka.org.trwww.megaboard.com.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 04.07.2013, saat 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.megaboard.com.tr ve fka.org.tr adresinden yayınlanacaktır.

Teklifler, 04/07/2013  tarihinde, saat 14:00 ’de ve  ELAZIĞ Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım 23. Yol  ELAZIĞ adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İçerik GörselleriCopyright © 2016 www.fka.gov.tr Tüm Hakları Saklıdır