Fabrika Kuluçkası 2. Etap Projesi Kiralama Başvuruları Başladı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı kapsamında Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen "Fabrika Kuluçkası 2. Etap Projesi" ile isyerleri depremde yıkılanlar veya ağır hasar görenler başta olmak üzere belli nitelikteki imalatçılarımıza kiralanmak üzere iş yerleri inşa edilmiştir.

Deprem nedeniyle zarar gören üretimin yeniden canlandırılması ve istihdam sağlanması amacıyla Malatya 1. OSB ' de hayata geçirilen proje kapsamında inşa edilen 30 adet 250 m2 ve 15 adet 500 m2 büyüklükteki işyerleri üretim yapacak imalatçılarımıza belirlenecek bedel üzerinden kiralanacaktır. 

Proje ile inşa edilen işyerlerini kiralamak isteyen imalatçılarımız 24 Mayıs 2024 Cuma günü saat 17:00'a kadar müracaat edilebilecektir.

Alınan müracaatlarla ilgili bir değerlendirme süreci gerçekleştirilecek ve uygun bulunan başvuru sahiplerine işyerleri kiralanacaktır. Verilen sürede imalata başlamayan veya yapılan denetimlerde üretim yapmadıkları tespit edilenlerin kira sözleşmesi fesih edilecektir.

Müracaat için aşağıda linki verilen Başvuru Formunun imzalı olarak doldurulması ve destekleyici belgelerle birlikte 1. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.
 
Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin: https://www.malorsa.org.tr/index.php/2024/05/17/fabrika-kuluckasi-2-etap-projesi-kiralama-hakkinda-duyuru/
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Copyright © 2016 www.fka.gov.tr Tüm Hakları Saklıdır