2021 Yılı Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı (Eylül-Ekim Dönemi) Değerlendirme Sonuçları
Fırat Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı (Eylül-Ekim Dönemi) Değerlendirme Sonuçları açıklandı.

İlgili dönem içerisinde teslim alınan toplam 13 adet başvuru ile ilgili yapılan değerlendirmeler neticesinde 4 adet başvuru başarılı bulundu.

Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğünün 2021 yılı teması olarak belirlediği Kaynak Verimliliği kapsamında yapılacak çalışmalar ve bölgesel kalkınma için önem arz eden icraatlara yönelik danışmanlık, eğitim ve ulusal, uluslararası sertifika ve belgelendirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi noktasında 700.000 TL tahsisli bütçesi ile başarılı bulunan başvurulara destek sağlanan program kapsamında şimdiye kadar 13 başvuru desteklenmeye hak kazanmış olup 5. Dönem ile birlikte bu sayı 17’ye yükselmiştir. 

2021 Yılı Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı Başvuru Rehberi’nde, “Programın son başvuru tarihi öncesinde program bütçesinin tamamının tahsis edilmesi halinde programın başvurulara kapatılacağı” ifade edilmiş olup 5. dönemde desteklenecek başvurular ile birlikte program için ayrılan bütçenin tamamının tahsisi tamamlanacağından program başvuruya kapatılmıştır.

Başarılı bulunulan projelere dair bilgiler aşağıda yer almaktadır. 
2021 Teknik Destek Sonuclari 5 DonemCopyright © 2016 www.fka.gov.tr Tüm Hakları Saklıdır