Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’ın Malatya ve Elazığ Ziyareti
24 Ocak 2017 tarihinde Sayın Başbakanımızın Çankaya Köşkü’nde düzenlenen bir toplantıda açıkladığı Cazibe Merkezleri Programının tanıtımını yapmak üzere bir dizi program gerçekleştiren Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfü Elvan, 11 Şubat 2017 Cumartesi günü Malatya ve Elazığ’da olacaklardır.

Kalkınma Bakanlığımız tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan Cazibe Merkezleri Programı başvuruları alınmaya başlanmıştır. Bu kapsamda Kalkınma Bakanlığı ve bölgemizde faaliyet gösteren Ajansımız tanıtım ve başvuru süreçlerinin koordinasyonunu gerçekleştirmektedir. Konunun sanayicilerimize, yatırımcılarımıza, iş dünyamıza daha iyi aktarılabilmesi amacıyla Sayın Bakanımız Bakanlık ve Kalkınma Bankası yetkilileri ile birlikte illerimiz Malatya ve Elazığ’da gerçekleştirilecek olan tanıtım toplantılarına başkanlık edeceklerdir.

Cazibe Merkezleri Programı Bilgilendirme Toplantısı 11 Şubat Cumartesi günü saat 10:00’da Malatya Hilton Otelde, saat 15:00’da ise Elazığ Akgün otelde gerçekleştirilecektir. 

Bölgemizde yeni yatırım yapacak, mevcut yatırımını yenileyecek veya başka illerdeki mevcut yatırımını ilimize taşımak isteyen yatırımcılarımızın bilgilendirileceği bu toplantıya yatırımcılarımızı, sanayici ve işadamlarımızı ve ilgili tüm kesimlerin katılımını bekliyoruz.


Copyright © 2016 www.fka.gov.tr Tüm Hakları Saklıdır