Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Tunceli'de Yapıldı
Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı 28.03.2017 tarihinde Tunceli Pertek ilçesinde gerçekleştirildi. Ajans Dönem Başkanı Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun başkanlık ettiği toplantıya yönetim kurulu üyelerinden Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, Malatya Valisi Mustafa Toprak, Tunceli Valisi ve Tunceli Belediye Başkan Vekili Osman Kaymak, Bingöl İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demir, Elazığ İl Genel Meclisi Başkanı Metin Baki Ölçücü, Tunceli İl Genel Meclisi Başkanı Zülfü Külahcı, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan katılım sağlamışlardır.
 
Toplantının açılışında yönetim kurulunun gündemi hakkında bilgi veren Ajans Dönem Başkanı Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
 
“Fırat Kalkınma Ajansı’nın olağan Yönetim Kurulu Toplantısı için değerli Yönetim Kurulu Üyelerimizle Tunceli Pertek ilçesinde bir aradayız. Bugünkü toplantımızda, Ajansımızın 2017 Yılı Çalışma Programı ve iller bazında hazırlıkları devam eden Güdümlü Projeler süreci hakkında değerlendirmelerde bulunulacaktır. Bir diğer gündem maddesi olarak da bu yıl Munzur Üniversitesi ve Ajansımız işbirliğinde yürütülecek olan 4.Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı hazırlık süreçleri ele alınacaktır.” dedi.
İçerik GörselleriCopyright © 2016 www.fka.gov.tr Tüm Hakları Saklıdır